„Javni prijevoz putnika u funkciji regionalnog razvoja“ – treća konferencija
Konferencija „Javni prijevoz putnika u funkciji regionalnog razvoja“ koju organizira Savez za željeznicu u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom održat će se u Äetvrtak 26. ožujka 2015., u prostorima HGK na Novoj cesti u Zagrebu.
- Posted: 25. 03. 2015.
- Tags: Novosti
PoÄetna-slider
Važna vijest - Comments: 0
